Znany Montblanc świętuje swoją 110 rocznicę w Nowym Jorku

Jak wszyscy wiemy, replika Montblanc jest prawdziwym pionierem w świecie luksusowych zegarków i akcesoriów od ponad stu lat, i wszystko zaczęło się w 1906 roku. Kiedy mówimy o „instrumentach do pisania”, zawsze myśleliśmy o Montblanc naturalnie. Chodzi o to, że działa zawsze w ten sposób. To samo dotyczy zegarków repliki zegarków, ponieważ marka rozwija nowe typy jeden po drugim i z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna. Mieliśmy przyjemność odwiedzić niedawno butik Montblanc w Nowym Jorku, aby świętować z nimi 110 rocznicę.repliki zegarków
Tym razem fałszywy Montblanc zdecydował się na nieoczekiwaną trasę, gdy chodzi o przedstawienie innowacji. Czerpiąc inspirację z Złotych lat dwudziestych, kiedy nouveau-riche chciał wydać więcej, żyj codziennie, jakby to było ostatnie i zawsze szukaj czegoś nowego i ekstrawaganckiego, replika Montblanc wydaje niesamowity i ponadczasowy zegarek z bardzo techniczna i konserwatywna nazwa – „Villeret Tourbillon Bi-Cylindrique z okazji 110-lecia edycji limitowanej”. Ale nazwiemy to Crazy Serpent Tourbillon …
Nie możemy zignorować faktu, że Montblanc przywiózł prawdziwego węża do prezentacji, a cena jest bardzo dobra, nie tylko dzięki ręcznie wykonanej mini rzeźbie, a także w zegarku używa całkowicie wyrafinowanej ręki, aby udekorować i wypolerować ruch przy czym tylko tourbillon składa się z ponad 90 komponentów! W przypadku Montblanc wąż ma zupełnie inne znaczenie niż zwykle. Jakby chronienie tarczy było symbolem życia i czegoś znaczącego.
Właściwie to nie była jedyna nowość z Montblanc. Aby dopasować się do całej kolekcji, zaprezentowali także długopisy „Heritage Rouge et Noir”. To naprawdę nie jest zwykły tradycyjny zestaw akcesoriów, jakiego oczekiwaliśmy od Montblanc, ale to właśnie czyni go jeszcze lepszym.
Mam nadzieję, że podobały wam się te nowości tak jak my. Jeśli jesteście zainteresowani ich dalszą eksploracją, zapraszamy na oficjalną stronę internetową. Jestem pewna, że dostaniesz tę, o której marzyłeś, mamy pewność, że będziemy grzecznie cię zaspokajać, bo zasługujesz na takie rzeczy.