Wysokiej jakości replika Longines Heritage Skin Diver

Powiedzmy, że oprócz niesamowitej repliki Longines Heritage Military Watch z fasonowaną patynowaną tarczą i nowymi rozmiarami pań dla Heritage Legend Diver, zostaliśmy również potraktowani jako świetnie wyglądający Heritage Skin Diver. I to jest ten ostatni repliki zegarków, który będziemy mieć dzisiaj.
Znam ten zegarek podczas spotkania z fałszywymi menedżerami Longines i ludzie powiedzieli, że nie zostanie oficjalnie wydany wraz z pierwszą falą 2018 produktów. Zostaną udostępnione pod koniec 2018 r., Powiedzieli. Jak widać, jest to naprawdę świetnie wyglądający hołd dla historycznie popularnego Longines, Longines Nautilus Skin Diver – pierwszego zegarka nurkowego z Longines. Jest to zegarek, który osobiście chciałbym spędzić więcej czasu w przyszłości poza mniej niż idealnym kontekstem stoiska targowego.repliki zegarków repliki zegarków
Zobaczysz wytłoczony obraz nura z włócznią z napisem „The Longines Skin Diver Watch” z tyłu. Ramka jednokierunkowa jest bardzo łatwa do obracania dzięki głębokim krenelizacjom wzdłuż jej krawędzi. Ta ramka wykonana jest ze stali pokrytej PVD, która została wykonana, aby przywołać oryginalny plastik znaleziony pod koniec lat 50. oryginał.
Pokrętło Skin Diver to jedno miejsce, w którym naprawdę się wyróżnia. Podobnie gruba aplikacja starzejącej się kropli wypełnia strzałki w kształcie godziny i minut, które przechodzą przez tarczę, która ma kurs, właściwość antyrefleksyjną. Jest to jedno z mroczniejszych zastosowań fume-age, które widziałem na modelu repliki, który przytakuje dziedzictwu marki, Longines lub w inny sposób.
Ruch wewnątrz to L888. Skóra Diver wyświetla wyświetlacze dla godzin, minut i sekund, z imponującą rezerwą mocy wynoszącą 65 godzin od tego ruchu.
Poza tym są trzy paski i bransoletki: zwykły brązowy skórzany pasek, czarny zwrotny pasek z gumy i siatkowa stalowa bransoletka. I choć każdy ma swój urok, myślę, że dwóch z nich jest zwycięzcami, z opcją ładnej bransoletki z siatką, która przyjmuje niewielką przewagę, gdy weźmiesz pod uwagę, że każda opcja przywróci ci taką samą ilość pieniędzy, cena jest raczej tania.
Podsumowując, replika Longines Heritage Skin Diver to wspaniale wyglądający współczesny zegarek nurkowy z dużą ilością wodoodporności, która przywraca ważny wzór z archiwów Longines. Udaje się to zrobić, wprowadzając dostateczną ilość nowoczesnych funkcji, by ekscytować kolekcjonerów zegarków.

This entry was posted on Grudzień 19, 2018, in tanie. Bookmark the permalink.