Najnowszy 2016 Richard Mille repliki stylu przedstawiono w SIHH

kolekcja Richard Mille dała o sobie dobrze znane stworzywszy więcej niż jeden model w krótkim przedziale czasowym, który został uznany przez kolekcjonerów jak również wtajemniczeni są uważane za ostateczne ikon nowoczesnej repliki zegarka podejmowania przemysłu.
i jeden z najbardziej znanych ikon jest repliki Richard Mille 010 automatyczna. Ten zegarek ma czyste linie, jak również doskonałe funkcje, które zawsze można znaleźć rezonans z klientami bez względu na to gdzie jesteś. Ta szansa to właśnie zrobił dla tego zegarka, Richard Mille czuł, że jest to właściwy moment, aby pokazać watchat SIHH jak nowej iteracji, który ma szansę stać kolejnym ważnym ikona w przyszłości. Ten słynny zegarek jest nazywany jako Richard Mille 67-01 automatycznego dodatkowego mieszkania.
mechaniczny aspekt tworząc cienką automatyczny zegarek ma swój własny zestaw szczególnych trudności. ale jeden z podwójnymi wyzwań jest połączenie tego typu konstrukcji ruchu z tworzeniem poczucia wizualnej głębi w ruchu – centralny dogmat repliki metodologię Richard Mille jest. ekstremalne wykorzystanie zeszkieletowanie w Richard Mille 67-01 przynosi wiele wskazówek, aby pokazać szacunek; Jednak nowa metoda budowy wybierania przenosi wzrok od krawędzi maskownicy w trzech warstw na godzinę centralnej części i rąk minute.
Cyfry w tym nowym modelowania zostały utworzone z jednego kawałka metalu. i jest zamontowany na dwóch połączonych szynami tytanu i sztywnych, które są przyłączone bezpośrednio do ruchu. aby zwiększyć funkcję zegarka, każdy liczbowy został wyrzeźbiony z litego metalu i wypełnione nocnym niebie luminescencji, aby ułatwić ludziom zobaczyć zegarek podczas ciemności. to można nazwać jako pierwszego rodzaju marki w tej kategorii zegarków. Okno Data pionowe, przeniesione do prawej stronie tarczy godzinie 5, również jest zamknięty w oknie zarysowany z nocnego świecące.repliki Richard Mille
automatyczna crma6 ruch został wykonany dla Richard Mille 67-01 łączącą nowego kalibru i ma tylko 3,6 mm grubości, która została zaprojektowana w domu przez inżynierów w Les Breuleux. płyty bazowej mosty piasku zostały stworzone z klasy 5 tytanu i wykończone z kombinacją obróbki plazmowej szary i czarny electro, masy wirnika platyny. Tylna część ruchu kontynuuje szczególną uwagę, aby stworzyć wrażenie głębi z dużym zeszkieletowanie widocznego wszędzie, duża otwarta pracował uzwojenia baryłkę, wirnik, przechodząc pociągu i naciągiem automatycznym mechanizmem mosty są również zawarte. współczesna architektura ruchu obnaża się w mechanicznym historii; nawet 3 śruby z rowkiem na sygnał wybierania bocznej do zegarmistrza, że ​​zwrócą się w przeciwnych kierunkach do kierunku standardów. oraz szerokie zastosowania niestandardowych wykonanych śrub momentem są widoczne w całym ruchu zapewniają dokładność i zorganizowane zastosowania ich prawidłowego napinania Według funkcji i zastosowań.
możemy dać przykład wyjaśnić funkcję zegarka, jeśli teraz jest między 1 a godzina druga, a następnie możemy zobaczyć wskaźnik funkcji. chociaż ten nowy zegarek jest automatyczny zegarek uzwojenia, to wymaga jeszcze trochę kręta, gdy zegarek został użyty po raz pierwszy lub po nie były noszone przez kilka dni. wskaźnik porusza się jak koronka jest wyciągnięta, tym samym podejmując zgadywać wybierając funkcję tylko przez dotknięcie lub liczbę „kliknięć” jako jeden porusza koronę i na zewnątrz.
w przypadku tego nowego rodzaju repliki zegarków w kolekcji przedstawia po raz pierwszy, że wrogie skrzyni ładunkowej kształt został stworzony na dodatkowym płaskiej formie; co sleekest model w kształcie skrzyni ładunkowej Richard Mille zegarków.
wyrafinowanym wymiary wymagają znacznie więcej czasu niż my uznane tworzenia podobnych przypadków w zbiorze, dodając do prawie 6 godzin czystego czasu obróbki, nie licząc tygodni wstępnego przygotowania, takie jak 68 różnych operacji tłoczenia wymaganych do maskownicy, sprawa zespołu i kant. proces maszyna oprzyrządowania wymaga 8 dni dostosowanie maszyny do oprawy, 5 dni dla zespołu sprawy i 5 dni na tylnej ściance. Przed tym procesie opracowanie sposobu przeprowadzenia szeregu operacji do 145 godzin, 130 godzin i 180 godzin malowania narzędzi. każdy przypadek reprezentuje ponad 215 oddzielnych operacji przetwarzania.
Po zakończeniu tego etapu obróbki, w przypadku zegarka doświadczy metody szczotkowania i polerowania, które są wykonywane przez ręce, a następnie zegarków mogą być wyposażone w szkła szafirowego i uszczelniaczy przejść wstępne badania wodoszczelności. Ta czynność powinna być dokonana przed repliki zegarków są demontowane i przechodzi ostateczną kontrolę jakości. Tylko w ten sposób możemy obiecać, że ruchy zostaną zamontowane w swoich subtelnych linii. Wszystkie te czynności mogą stanowić dobre cechy tych zegarków. w celu uczynienia Richard tysiąc repliki zegarków stała się najbardziej okoliczności czasochłonne i skomplikowane utworzone w Szwajcarii dziś.