przeglądu Ulysse Nardin Freaklab repliki zegarków

jeśli jesteś fanem nowoczesnym wzornictwem i zegarmistrzowskie nerdery zegarków, mam takie same upodobania jak ty. w tym przypadku powiedziałbym mój ulubiony zegarek od repliki Ulysse Nardin jest „dziwakiem”, które stały się bardzo popularne na całym świecie, ponieważ został zwolniony. Jest to „anty-Classic” luksusowe repliki zegarków, innymi słowy, ma nowoczesny design.
Freak jest pierwszym, który Ulysse Nardin zaczęli używać materiał silikonowy jako części ruchu mechanicznego. potem, marka ta została zwiększając ich jakość, trwałość, funkcje systemu. cały bieg krzemu kolejowa znajduje się w minutowa. w zakresie najnowszej generacji, o nazwie Freak „Freaklab” Ulysse Nardin poświęcono więcej energii w tym wydaniu, ponieważ wykorzystać nową technologię „ulychoc” in-house.
miał kilka rąk na czas z pierwotnej wersji Ulysse Nardin Freaklab w 18k białego złota u podstawy świata 2015. Jednakże, do tej pory niech wiadomo, że limitowana edycja czarnym kolorze tytanu i włókna węglowego od Ulysse Nardin Freaklab butiku będzie tylko być sprzedawane w sklepach Ulysse Nardin mono-brand.
ulychoc brzmi dziecka czekoladek, ale nie jest przyswajalna przez człowieka. raczej Innowacyjny system specjalnie zaprojektowany do zegarka maniakiem stylu to system amortyzator krzemu przeznaczone dla zębnika, który posiada całą rękę / Sprzęt działa / system regulacji na tarczy.
Jest to dość wrażliwe materiałem, ponieważ jest ono ważone więcej, w porównaniu z innymi, w kwestii tego, że opiera się ona na jednym punkcie połączenia. repliki Ulysse Nardin przeprojektowanie i wzmocnić ten ważny punkt połączenia w zegarku, a także dał mu zdolność do absorbowania pewne wibracje i wstrząsy. został zwolniony po serii ciekawych innowacji do tego systemu, ponieważ ma to usunięcie górnego trzpienia (wczesne wersje świra rzeczywiście miał pin w krysztale szafiru na tarczy w prawo w dół przez zegarek), jak również podwójny System spływających (dual Ulysse spływających).
Niektóre obrazy systemu ulychoc zostały już uwzględnione przez nas, jeśli się powiedzie, taka technologia może znaleźć swoją drogę do przyszłości w domu robione ruchów Ulysse Nardin. Powodem Ulysse Nardin postanowił dać tej wersji świra rodziną oglądać „Freaklab” nazwa jest chyba przypomnieć wszystkim, że gdy Freak został zaprojektowany ze skrajnej koncepcji specjalnej konstrukcji, jak również potraktowano jako laboratorium do testowania nowych technologii. Ulysse Nardin niedawno wyszedł z bycia niezależną firmą do nabywanych przez Kering i mam nadzieję, że w ramach własności Im większe spółki wiecznie chłodne Le Locle, zegarmistrz Szwajcaria oparte pozostaje wierna swoim ambitnych wysiłków, a realizowany przez późno właściciela rolf Schnyder którzy niestety przeszedł w 2011 roku. repliki Ulysse Nardin
Warto zauważyć, że nie stanowi to jeden z najbardziej istotnych elementów, które jest łatwo pominięte, jak również. w porównaniu z Freak położenie koła waga została zmieniona. wcześniej został umieszczony na końcu strony w celu przeciwdziałania masy dłoni. Jednak teraz, jest umieszczona na środku niej, która jest wykonana przez włosową krzemu, tak samo jak „podwójne Ulysse wychwytów” w krzemie.