repliki Omega pokazuje nam najlepszy zegarek

Danniel Craig wykonana ze specjalną wizytą do szwajcarskiej produkcji zegarków w rdzeniu inauguracji w Villeret. aktorów kontynuować ducha James Bond, 24. przygody obligacji została wycieczkom i wyłączny dostęp do linii produkcyjnej zakładu. podczas jego wizyty Pokazał też produkcję nowych Omega hipokampu 300 limitowanych edycji ducha „.
Omega repliki, wizyta Danniel Craiga do Villeret nadal jest wielkim wydarzeniem. wraz z nickiem Hayek Swatch Group CEO, Stephen Urquhart, prezes Omega, Craig został pokazany dokładnie to, co idzie do podejmowania Omega repliki zegarków, takich jak ta, którą nosi w widmo. Jako zapalony kolekcjoner własną rękę, był zafascynowany inżynierii i wiedzy.repliki zegarków
Myślę, że to, co było tak imponujące, był fakt, że te zegarków są wykonane od podstaw. zacząć od zera, a potem nagle zegarek roboczego. to jest jego piękno. zobaczyć projekt wiedzieć więcej, aby wprowadzić swoje dziedzictwo, które jest, aby mnie fascynuje.
Boat był zegarek Jamesa Bonda od GoldenEye (1995), z jego historii morskiej i klasycznym stylu, zegarek doskonale odzwierciedla charakter Bonda. Teraz, z okazji nowego filmu, fanów i kolekcjonerów zegarek będzie mógł kupić model noszony przez 007 w upiór, jak repliki Omega Seamaster 300 trafi do sprzedaży w limitowanej edycji. było to pierwsze wydanie współpracy tej pory, tylko okolicznościowa wersja została użyta do uczczenia związek z serii.
Zegarek wyposażony jest w dwukierunkowy, obrotowy pierścień nurkowania, wykonane z czarnego, polerowanego ceramiczna, w połączeniu z 12-godzinnym Liquidmetal skali, tak że czas może być z dowolnego kraju na świecie.
inne unikalne cechy to „lizaka” Central potrzebne, NATO i 5-pasek z czarnym i szarym. bransoletka z zaczepem 007 Pistolet logo wyryte. Każdy zegarek ma swój unikalny numer seryjny wygrawerowany z tyłu wraz z logo filmu Ghost, aby uczcić ostatnią przygodę na ekranie. Wewnątrz repliki zegarka składa się z wysokim stopniem innowacyjności z koncentrycznym średnicy 8400.
Ten specjalny zegar zostanie ograniczona do 7007 sztuk. zostanie on wybrany z butiku we wrześniu.

This entry was posted on Marzec 4, 2016, in tanie. Bookmark the permalink.