repliki zegarków z Ferrari może być najlepszym kolokacja

włoski tm F1 Grand Prix od 1950 roku był w kalendarzu mistrzostw świata. zostało stwierdzone na Monzy. legenda imprezy jest wyścig Ferrari. wielu turystycznym jest marką zegarków i oni zaprosili znajomych doświadczyć wydanie 55.
goście pojadą do serca legendy doświadczyć świat Scuderia Ferrari i poczuć puls bicia wyścigu. To doświadczenie zanurzenia obejmie wszystkie obszary z dworca do padoku i rozpoczął ostatni etap i wywiady sterownik.
Hublot jest odsłonięcie jego najnowszej kampanii w Mediolan, stolica mody i designu. W „swiss rogu” miejsce jest miejscem spotkań pomiędzy Szwajcarii i we Włoszech. Hublot i Ferrari są zarówno pionierami w swoich dziedzinach. dzielą tradycję szacunku i zaufania, że ich przyszłość zależy od ich zdolności do innowacji. Julien Vallon opracował nową kampanię komunikacji wizualnej wyrazić wspólną historię obu marek. poprzez wyważenie i urody, kampania bada co sprawia legendę.
podj? te na dachu zabytkowej siedzibie Maranello Ferrari, domu, zarówno dla producenta samochodów sportowych i zespołach, przedstawia legendarne litery marki słynącej pyszałkowaty konia. to pokazuje Maurizio Arrivabene – Zespół Ferrari odpowiedzialna osoba jest odpowiedzialna za zarządzanie sportowej. Arrivabene jest sprawdzonym liderem, a nie obcy Formuła 1, brały udział ponad 25 lat. jego jest głos doświadczenia, tradycji i sukcesu. W prospektywnym sposób nosił na nadgarstku jest Classic Gold łożyskowy 18 karatowego, unikalny symbol kultowego zestawu klasyczny fuzji Hublot jest.
coś zupełnie nowego dla marki Hublot: dodatkowy cienki zegarek. do poprawy konstrukcji klasycznej i nowoczesnej syntezy, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki hasło natychmiast rozpoznawany przez Hublot. o średnicy 45 mm, ta obserwacja jest wyposażony w ruch grubości tylko 2,90 mm, opracowany przez Hublota.
Formuła 1TM dominuje wyścigów samochodowych. W ciągu ostatnich siedemdziesięciu lat, Scuderia Ferrari konsekwentnie utrzymuje większość zapisów wzoru 1TM. obejmują one liczbę pór roku, Grand Prix w punktacji, wygrał mecz, słup, a kierowca zdobył mistrzostwo. Ten wspaniały rekord został osiągnięty przez triumfując nad wyzwaniami, przesuwania granic i stale wytrwała. repliki zegarków
Hublot również należy do tego niezrównanego ligi i zebrał swoją własną listę rekordów. MP-05 Ferrari LaFerrari cały czarny jest jednym z przykładów. repliki  Ferrari LaFerrari wygląda na super sportowego samochodu, aby oddać hołd. i to jest design, styl, przez inżynierów i zegarmistrzów Hublot.
50-dni rezerwy mocy. rezerwa mocy 50-dniowa jest nagrywać przez ręcznie zwijanych zegarków Tourbillon repliki. zegarek jest bardzo charakterystyczny; jego szafirowe stylu echo linie samochodu. 11 beczek ustawić linię stanowią trzon zegarku oraz w czasie wyświetlania ruchu cylindra. 637 komponenty roku, ruch zawiera więcej elementów niż ruch innego zegarek Hublot.
obie marki dalszej poprawy wydajności, innowacyjności i rozwoju nowych materiałów. wierny tej wizji, w 2015 roku, zaprezentowała swoją ekskluzywną Hublot Composite, utworzony przez połączenie węgiel i metal, dwa składniki zdolne do tworzenia stopu.
w złotym magiczna wykonana podstaw z 18 K złota – Hublot dział R & D ma po raz kolejny poza kolekcją jego Ferrari. z podwójnego materiału maskownicy węgla inkrustowane złotem lub tytanu, The Big Bang Ferrari węgla gra na kontraście. Materiał integracja jest atrakcyjne i innowacyjne. sześć miesięcy od potrzeb badawczych i rozwojowych warstwy ramki materiału, dzięki czemu metal może być osadzony w jednolitym węgla. ruch integracja big bang Ferrari węgla wyposażony w pierwszych repliki zegarków, w całkowicie czarnej wersji.